Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky ABL 2.liga STŘED 31.3.2018 – 3.hrací den

3. 4. 2018

Týden uběhl jako voda a jsme zase zpět v olomouckém Bowlandu na Šantovce společně s 2. ligou A. Dnes, tj. v sobotu 31.3.2018 se hrál její 3. HD a uzavřela se tak první polovina jarní části ABL. Hlavním mottem dnešního bowlingové dopoledne byla absolutní vyrovnanost všech týmů.

Tím bylo řečeno to hlavní z třetího kola. Tabulka sice doznala menších změn v pořadí, především v její druhé polovině, ale pozor. Dnešní vyšší bodové zisky BO-IMPORT a i Berušek než kolik bodů získaly Padavky, znamená, že se nám vedoucí trojice bodově lehce srovnala. Vedoucí Padavky (57 bodů) si tak nesou ještě 2,5 bodu náskok před svými dlouholetými soupeři z holešovské ABL, Beruškami (54,5 bodu). BO-IMPORT (50,5 bodu) také lehce stáhl náskok a čekají nás velmi zajímavé souboje.

Tohle je prozatím vedoucí trojice. Jenže na číhanou je další tým a to SK Skivelo (42,5 bodu), který je přesně ve středu tabulky osamocen jako ostrov v moři. Zato závěrečná trojka tabulky si to připravila jako k hromadnému útoku. Posuďte sami. BO Bowland (38 bodů), BO Chomoutov (36,5 bodu) a Sedláci (36,0 bodů).

A nyní klasicky ke statistikám. O nejaktivnějšího hráče se podělila hned čtveřice hráčů či hráček. Pavlína Maléřová (Skivelo), Kateřina Janošcová (Chomoutov),  Všichni získali pro své týmy 5 bodů.

A tímto nám končí report z 3. HD. V Bowlandu Šantovka Olomouc se k 4. HD sejde 2. liga A za dva týdny, v sobotu 14.3.2018. Začínáme tradičně v 9:30 hodin.

výsledky